Wysokotemperarurowe piece rurowe serii RHTH/RHTV
Treść:
1
Numer produktu:
4660568
Informacje dot. produktu "Wysokotemperarurowe piece rurowe serii RHTH/RHTV"
Wysoko temperaturowe piece rurowe są dostępne do pracy w poziomie (typ RHTH) lub w pionie (typ RHTV). Wysokiej jakości materiał izolacyjny jest wykonany z kształtowanych w próżni płyt włóknistych zapewniających oszczędność energii w czasie pracy; szybkie rozgrzewanie, stabilność temperatury i dobre przewodnictwo cieplne. Stosując różnorodne źródła zasilania gazem proces można przeprowadzać w osłonie gazu obojętnego, w próżni lub z gazem palnym.
Dodatkowe wyposażenia:
- Temp. maks. 1600°C, 1700°C lub 1800°C
- Elementy grzejne MoSi2 są ustawione pionowo dla łatwej wymiany
- Izolacja wykonana z płyt wykonanych z włókien ceramicznych formowanych próżniowo
- Czworokątna obudowa zewnętrzna ze szczelinami do chłodzenia konwekcyjnego
- Modele RHTV posiadają zaczepy do wieszania na ścianie
- Obudowa wykonana z arkuszy teksturowanej stali nierdzewnej
- Ceramiczna tuleja robocza wykonana z materiału C 799 z zatyczkami z włokna ceramicznego do pracy w atmosferze powietrza
- Termopara Typ B
- Urządzenia przełączające i jednostka kontrolna są umieszczone oddzielnie w szafce podłogowej
Dodatkowe wyposażenia:
- Kontroler przekroczenia limitu temperatury z ręcznym resetowaniem, ochrona termiczna klasa 2 zgodna z EN 60519-2, stanowi ogranicznik temperatury dla ochrony pieca i wsadu.
- Kontrola wsadu z pomiarem temperatury w przestrzeni roboczej i komorze pieca z tyłu tulei
- Tuleje robocze dostosowane do potrzeb procesu
- Wyświetlacz temperatury w tulei mierzonej dodatkową termoparą
- Gazoszczelne kryzy do pracy w próżni i kontrolowanej atmosferze
- Ręczny lub automatyczny system zasilania gazami
- Trzy, lub pięć stef kontrolnych dla optymalizacji równomierności rozkładu temperatury
- Zawór sprawdzający na wlocie gazów zapobiegający wnikaniu powietrza
- Statyw do ustawienia pionowego
| Ciężar: | 70 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Długość probówki: | 380 mm |
| Długość rury podgrzewanej: | 150 mm |
| Głębokość: | 480 mm |
| Maks. Napięcie: | 480 V |
| Maks. Temperatura: | 1700 °C |
| Maks. Ø zewn. rury: | 50 mm |
| Min. Napięcie: | 380 V |
| Moc znamionowa: | 5400 W |
| Numer artykułu producenta: | RH152V72AN |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 470 mm |
| Typ: | RHTH 50/150/17/P570 |
| UNSPSC: | 40101805 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 470 x 480 x 640 mm |
| Wysokość: | 640 mm |
| Zasilanie: | 380 ... 480 V, 50/60 Hz |