Wysokie szafy
Treść:
1
Numer produktu:
4658932
Informacje dot. produktu "Wysokie szafy"
Wysokie szafy zapewniają wyjątkowo dużo miejsca do przechowywania. Mogą być zaopatrzone w różnego rodzaju drzwi z lub bez zamka.
Wysokie szafy z zamykanymi drzwiami.
| Konstrukcja | |
| Materiał: | Wysokiej jakości stal (1.0330), powlekana elektrolitycznie i poliuretanowana |
| Kolor: Kolor cokołu: | Arktyczny biały Antracytowy |
| Szkielet: Wysokość modułu: Szerokość modułu: Głębokość szkieletu: Nośność (netto): | Na zewnątrz: 1920 mm, Wewnątrz: 1760 mm Na zewnątrz: 300, 300, 900, 1200 mm 350 / 500 mm 180 kg |
| Drzwi: | Dźwiękoszczelne, podwójna powłoka |
| Klamka: | Odlew cynkowy, matowa, chromowana |
| Zamek: | System zamykania z wymiennym cylindrem |
| Wewnętrzne tace wysuwane Prowadnice do wysuwanych szafek | |
| Szuflady wysuwane: | Długość wysunięcia: 350 mm Nośność 10 kg |
| Wewnętrzne tace wysuwane: | Długość wysunięcia: 430 mm Nośność 40 kg lub 70 kg |
| Wysuwane drzwi: | Długość wysunięcia: 470 mm Nośność 100 kg na wysuwaną tacę |
| Prowadnice do wysuwanych szafek: | Wysokość wysuwanej szafki: 1920 mm Szerokość wysuwanej szafki: 300 mm Nośność 70 kg netto |
| Wkładki: | Zawieszany kosz do wysuwanej szafki 250 x 110 x 467 mm Z plastikową półką 238 x 450 x 12 mm Wkładka na tacę do wysuwanej szufki 250 x 65 x 462 mm |
| Półki: | Max. 4 wyjmowane półki na całej szerokości szafki |
| Głębokość: | 350 mm |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 301-00096 |
| Szerokość: | 1200 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,200 x 350 x 1,920 mm |
| Wysokość: | 1920 mm |