Wysokie szafy | Opis: Wysoka szafa do przechowywania, 1 drzwi l/h, 4 wewnętrzne szuflady
Treść:
1
Numer produktu:
4658925
Informacje dot. produktu "Wysokie szafy | Opis: Wysoka szafa do przechowywania, 1 drzwi l/h, 4 wewnętrzne szuflady"
| Głębokość: | 516 mm |
|---|---|
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba szuflad: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 301-00058 |
| Szerokość: | 600 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 600 x 516 x 1,920 mm |
| Wysokość: | 1920 mm |
| Zamykany: | Tak |