Wyparki rotacyjne Hei-VAP Core, z podnośnikiem ręcznym, chłodnica zwrotna
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
4666116
Informacje dot. produktu "Wyparki rotacyjne Hei-VAP Core, z podnośnikiem ręcznym, chłodnica zwrotna"
- Dostępna z podnośnikiem ręcznym lub automatycznym
- Przejrzysty wyświetlacz cyfrowy do monitorowania aktualnych wartości i osobny przycisk do wyświetlania wartości zadanych
- Dwa oddzielne pokrętła do regulacji prędkości obrotowej i temperatury ogrzewania z systemem pierścieniowego oświetlenia LED do sygnalizacji aktywności
- Aktywowanie funkcji blokady zapobiega przypadkowym zmianom
- Wskaźnik ciepła resztkowego przy temperaturze >50°C
- Przycisk standby zatrzymuje wszystkie funkcje i podnosi kolbę destylacyjną z łaźni grzewczej w modelach z podnośnikiem automatycznym
- Ergonomicznie zoptymalizowane uchwyty do łaźni grzewczej pewnie trzymają się dłoni
- Łatwa regulacja głębokości zanurzenia do 155 mm i kąta nachylenia kolby destylacyjnej od 20° do 80°
- Dzięki innowacyjnej technice uszczelniania nie wymaga używania smarów
- Korek wentylacyjny z wlotem PTFE bez szlifów. Opcjonalnie dostępny z zaworem uzupełniającym
- Możliwość przedłużenia kabla. Panel obsługowy można zdemontować do użytku na zewnątrz komór wyciągowych
Zakres dostawy: zacisk do kolb Easy-Clip, rurka wyparna, odpowietrznik, łaźnia grzewcza, kolba odbieralnikowa 1 l, kolba destylacyjna 1 l. W zestawie ze skrapalczem.
- Dostępna z podnośnikiem ręcznym lub automatycznym
- Przejrzysty wyświetlacz cyfrowy do monitorowania aktualnych wartości i osobny przycisk do wyświetlania wartości zadanych
- Dwa oddzielne pokrętła do regulacji prędkości obrotowej i temperatury ogrzewania z systemem pierścieniowego oświetlenia LED do sygnalizacji aktywności
- Aktywowanie funkcji blokady zapobiega przypadkowym zmianom
- Wskaźnik ciepła resztkowego przy temperaturze >50°C
- Przycisk standby zatrzymuje wszystkie funkcje i podnosi kolbę destylacyjną z łaźni grzewczej w modelach z podnośnikiem automatycznym
- Ergonomicznie zoptymalizowane uchwyty do łaźni grzewczej pewnie trzymają się dłoni
- Łatwa regulacja głębokości zanurzenia do 155 mm i kąta nachylenia kolby destylacyjnej od 20° do 80°
- Dzięki innowacyjnej technice uszczelniania nie wymaga używania smarów
- Korek wentylacyjny z wlotem PTFE bez szlifów. Opcjonalnie dostępny z zaworem uzupełniającym
- Możliwość przedłużenia kabla. Panel obsługowy można zdemontować do użytku na zewnątrz komór wyciągowych
Zakres dostawy: zacisk do kolb Easy-Clip, rurka wyparna, odpowietrznik, łaźnia grzewcza, kolba odbieralnikowa 1 l, kolba destylacyjna 1 l. W zestawie ze skrapalczem.
| Chłodnica: | Pionowy |
|---|---|
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 4.5 l |
| Maks. Temperatura: | 210 °C |
| Maks. prędkość: | 280 1/min |
| Numer artykułu producenta: | 571-01610-03 |
| Podnoszenie: | Ręczny |
| Powierzchnia chłodząca: | 1400 cm² |
| Prędkość: | 10 ... 280 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Temperatura: | RT ... 210 °C |
| Temperatura min.: | RT |
| Typ: | G6B |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41104804 |
| Wyroby szklane: | Powlekane |
| Zasilanie: | 230 V |