Wyparka rotacyjna Hei-VAP Expert Control, z podnośnikiem automatycznym, chłodnica skośna
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
4669003
Informacje dot. produktu "Wyparka rotacyjna Hei-VAP Expert Control, z podnośnikiem automatycznym, chłodnica skośna"
Urządzenia te to centralne jednostki sterujące do regulacji wszystkich parametrów procesu: próżni, temperatury chłodzenia, obrotów i temperatury kąpieli grzewczej.
Zakres dostawy: Zacisk do kolb Easy-Clip, rurka wyparna, odpowietrznik, łaźnia grzewcza, odbieralnik 1-l, kolba wyparna 1-l, skrzynka kontrolna. W zestawie ze skraplaczem.
Urządzenia te to centralne jednostki sterujące do regulacji wszystkich parametrów procesu: próżni, temperatury chłodzenia, obrotów i temperatury kąpieli grzewczej.
Zakres dostawy: Zacisk do kolb Easy-Clip, rurka wyparna, odpowietrznik, łaźnia grzewcza, odbieralnik 1-l, kolba wyparna 1-l, skrzynka kontrolna. W zestawie ze skraplaczem.
- Dostępne z podnośnikiem ręcznym lub automatycznym
- Wyświetlacz dotykowy 5'' do sterowania całym systemem, w tym próżnią i temperaturą chłodzenia
- W celu dokładnego monitorowania, piktogram na wyświetlaczu symbolizuje również aktywne funkcje
- Oddzielne pokrętła szybkiego dostępu: prawe do bezpośredniego sterowania podciśnieniem, lewe do obrotu
- Ustawianie wartości za pomocą wyświetlacza dotykowego lub oddzielnych pokręteł szybkiego dostępu
- Bezpośredni dostęp do dwóch ulubionych na ekranie startowym
- Rozszerzalna biblioteka rozpuszczalników: zdefiniowane przez użytkownika preferencje mogą być przenoszone na inne urządzenia za pomocą pamięci USB
- Zdefiniowane przez użytkownika procesy parowania (rampy) mogą być definiowane i zapisywane
- Automatyczne odparowywanie za pomocą dynamicznego programu AUTOaccurate (DAA)
- Interfejsy USB i Micro SD
Zakres dostawy: Zacisk do kolb Easy-Clip, rurka wyparna, odpowietrznik, łaźnia grzewcza, odbieralnik 1-l, kolba wyparna 1-l, skrzynka kontrolna. W zestawie ze skraplaczem.
- Dostępne z podnośnikiem ręcznym lub automatycznym
- Wyświetlacz dotykowy 5'' do sterowania całym systemem, w tym próżnią i temperaturą chłodzenia
- W celu dokładnego monitorowania, piktogram na wyświetlaczu symbolizuje również aktywne funkcje
- Oddzielne pokrętła szybkiego dostępu: prawe do bezpośredniego sterowania podciśnieniem, lewe do obrotu
- Ustawianie wartości za pomocą wyświetlacza dotykowego lub oddzielnych pokręteł szybkiego dostępu
- Bezpośredni dostęp do dwóch ulubionych na ekranie startowym
- Rozszerzalna biblioteka rozpuszczalników: zdefiniowane przez użytkownika preferencje mogą być przenoszone na inne urządzenia za pomocą pamięci USB
- Zdefiniowane przez użytkownika procesy parowania (rampy) mogą być definiowane i zapisywane
- Automatyczne odparowywanie za pomocą dynamicznego programu AUTOaccurate (DAA)
- Interfejsy USB i Micro SD
Zakres dostawy: Zacisk do kolb Easy-Clip, rurka wyparna, odpowietrznik, łaźnia grzewcza, odbieralnik 1-l, kolba wyparna 1-l, skrzynka kontrolna. W zestawie ze skraplaczem.
| Chłodnica: | Przekątna |
|---|---|
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 4.5 l |
| Maks. Temperatura: | 210 °C |
| Maks. prędkość: | 280 1/min |
| Numer artykułu producenta: | 574-02100-00 |
| Podnoszenie: | Elektryczna |
| Powierzchnia chłodząca: | 1400 cm² |
| Prędkość: | 10 ... 280 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Temperatura: | RT ... 210 °C |
| Typ: | G1 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104804 |
| Wyroby szklane: | Niepowlekane |
| Zasilanie: | 230 V |