Wymazówki w kształcie długopisu ASPURE
Treść:
500
Numer produktu:
4663654
Informacje dot. produktu "Wymazówki w kształcie długopisu ASPURE"
- Głowica wykonana z ultradrobnej pianki, PE
- Wałek wykonany z PP
- Mniej pyłu niż w przypadku wacików bawełnianych
- Wymienna główka
| Długość: | 125 mm |
|---|---|
| Długość głowicy: | 16 mm |
| Głowica Ø: | 5 mm |
| Kształt głowicy: | Ukośna |
| Materiał głowicy: | PE |
| Materiał uchwytu: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 2-2141-03 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Opakowanie: | 1 x Worek po 500 pcs |
| Typ: | soft |
| VP: | 1 |
| Zawartość VP: | 500 pcs |