Wymazówki do posiewów, bawełna/PS/drewno
Treść:
100
Numer produktu:
6057230
Informacje dot. produktu "Wymazówki do posiewów, bawełna/PS/drewno"
Jednorazowy wacik na PS lub drewnianym patyczku. Długość 150 mm. Z oznakowaną zewnętrzną tubą do przechowywania. Sterylne i pakowane indywidualnie.
| Długość: | 150 mm |
|---|---|
| Material tube: | Plastic |
| Materiał głowicy: | Wiskoza |
| Materiał uchwytu: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 1020002 |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 42-18-20-01 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 12 x 150 mm |
| Z medium: | Nie |
| Ø: | 12 mm |