Wymazówki do pomieszczeń typu cleanroom ASPURE
Treść:
10
Numer produktu:
4663661
Informacje dot. produktu "Wymazówki do pomieszczeń typu cleanroom ASPURE"
Główka niskopyłowa jest przytwierdzona do korpusu głównego. Materiał główki: Poliester / nylon - mikrofibra.
| Długość: | 101 mm |
|---|---|
| Długość głowicy: | 15 mm |
| Głowica Ø: | 1.25 mm |
| Kształt głowicy: | Zaokrąglona |
| Materiał głowicy: | Poliester |
| Materiał uchwytu: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 1-2294-02 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Opakowanie: | 1 x Worek po 10 pcs |
| VP: | 1 |
| Zawartość VP: | 10 pcs |