Wymazówki bawełniane, Ginekologia
Treść:
1000
Numer produktu:
7621491
Informacje dot. produktu "Wymazówki bawełniane, Ginekologia"
WA 5, WA 6, WA 9: Z pojedynczym wacikiem.
WA11: Z zamocowanym wacikiem celulozowym. Brak rozmycia bawełny w rozmazie.
WA11: Z zamocowanym wacikiem celulozowym. Brak rozmycia bawełny w rozmazie.
| Długość: | 200 mm |
|---|---|
| Długość głowicy: | 35 mm |
| Materiał głowicy: | Bawełna |
| Materiał uchwytu: | Drewno |
| Numer artykułu producenta: | 1031618 |
| Szerokość głowicy: | 5 mm |
| Typ: | WA 5 |
| UNSPSC: | 42-14-15-01 |