Wym. 250 x 500 x 190 mm Ciężar 350 g
Cryo.Expert GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
6311307
Informacje dot. produktu "Wym. 250 x 500 x 190 mm Ciężar 350 g"
| Ciężar: | 350 g |
|---|---|
| Grubość: | 19 mm |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | FSH-1001P |
| Ochrona przed promieniowaniem UV: | Tak |
| Szerokość: | 250 mm |
| UNSPSC: | 46181702 |
| Wysokość: | 500 mm |
| Wzorzec: | EN 166, EN 170 |