Wyciąg do laboratorium chemicznego APA
Treść:
1
Numer produktu:
6256393
Informacje dot. produktu "Wyciąg do laboratorium chemicznego APA"
- Bezpieczne obchodzenie się z chemikaliami, ochrona przed niebezpiecznymi oparami i potencjalnie wybuchową atmosferą
- Odpowiedni do aptek
- Łatwy montaż na blacie stołu
- Solidna konstrukcja wykonana z chemicznie odpornej blachy stalowej, powlekanej proszkową, antybakteryjną powłoką
- Badanie urządzeń wentylacyjnych wykonane przez uznany instytut testowy
Standardowe wyposażenie:
- Wentylator wywiewu
- Elektroniczny system monitorujący z alarmem wizualnym i dźwiękowym
- Bezstopniowo regulowana wysokość szyby frontowej wykonanej ze szkła akrylowego
- Oświetlenie miejsca pracy
- 2 gniazdka
| Ciężar: | 74 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 600 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc znamionowa: | 160 W |
| Numer artykułu producenta: | 31834 |
| Rodzaj przepływu powietrza: | Powietrze wywiewane |
| Szerokość zewnętrzna: | 900 mm |
| Typ: | APA.145.090 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 900 x 600 x 1,460 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1460 mm |
| Zasilanie: | 2 x 230 V, 50/60 Hz |