Wskaźniki czasu/temperatury MonitorMark™
Neogen Europe Ltd.
Treść:
500
Numer produktu:
4700128
Informacje dot. produktu "Wskaźniki czasu/temperatury MonitorMark™"
Wskaźnik czasu i temperatury MonitorMark™ umożliwa sprawdzenie możliwej ekspozycji na działanie czynników wysokiej temperatury na produkty wrażliwe na jej działanie podczas transportu i przechowywania. Duży wskaźnik wskazuje temperaturę, a mniejsze okienka po prawej wskazują czas wystawienia na działanie wysokiej temperatury.
- W przejrzysty sposób wskazuje wysokość przekroczenia temepratury i czas trwania zdarzenia
- Samoprzylepny i łatwy w użyciu
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Achtung |
| H-Satz | H319 |
| P-Satz | P264, P280, P305+P351+P338, P337+P313 |
| GHS: | GHS07 |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 700002001 |
| Temperatura: | 10 °C |
| Typ: | 9861A |