Wózki laboratoryjne, stal nierdzewna, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9148101
Informacje dot. produktu "Wózki laboratoryjne, stal nierdzewna, LLG"
Wykonane ze stali nierdzewnej CNS 18/10, nr materiału 1.4301, z polerowaną powierzchnią. Wszystkie półki posiadają zaokrąglone i podwyższone krawędzie, co zabezpiecza przed ześlizgiwaniem się rzeczy z krawędzi. Półki są przyspawane do wózka. Nośność półki wynosi 80 kg. Mata izolująca hałas zamontowana jest na każdej półce. Zaokrąglone uchwyty na przednich krawędziach.
Wózki wyposażone są w kółka z galwanizowanej stali (4 kółka obrotowe, w tym 2 z blokadą, śred. kółek 125 mm), które są dołączone do ramy. Zderzaki wykonane z tworzywa sztucznego (poliamid) zabezpieczają przed uszkodzeniem.
Wózki wyposażone są w kółka z galwanizowanej stali (4 kółka obrotowe, w tym 2 z blokadą, śred. kółek 125 mm), które są dołączone do ramy. Zderzaki wykonane z tworzywa sztucznego (poliamid) zabezpieczają przed uszkodzeniem.
| Głębokość: | 600 mm |
|---|---|
| Liczba półek: | 2 |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Max. Obciążenie półek: | 80 kg |
| Numer artykułu producenta: | 9148101 |
| Szerokość: | 900 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 900 x 600 x 950 mm |
| Wysokość: | 950 mm |