Wózki laboratoryjne, clax Mobil comfort ze skrzynią
Rauschenberger Innovations
Treść:
1
Numer produktu:
6323700
Informacje dot. produktu "Wózki laboratoryjne, clax Mobil comfort ze skrzynią"
Stabilne, wielofunkcyjne wózki z hamulcem.
Posiadają przycisk umożliwiający składanie i rozkładanie.
Wyprodukowane w Niemczech.
Posiadają przycisk umożliwiający składanie i rozkładanie.
Wyprodukowane w Niemczech.
| Ciężar: | 6.9 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 550 mm |
| Liczba półek: | 2 |
| Max. Obciążenie półek: | 60 kg |
| Numer artykułu producenta: | 0040002-3 |
| Szerokość: | 1020 mm |
| Typ: | Black Edition |
| UNSPSC: | 24-10-17-06 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,020 x 550 x 910 mm |
| Wysokość: | 910 mm |
