Wózki laboratoryjne, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6312923
Informacje dot. produktu "Wózki laboratoryjne, HDPE"
Wytrzymałe, wykonane z tworzywa sztucznego HDPE, które zapewnia odporność chemiczną, odporność na obtłuczenia i zarysowania oraz długotrwałe użytkowanie.
Inne kolory dostępne na życzenie.
- Stabilne, duża nośność, wytrzymałe, nieprzewodzące prądu
- Łatwe do czyszczenia, higieniczne, wykonane z polietylenu o dużej gęstości
- Łatwe do rozłożenia i złożenia bez śrub
- Materiał, z którego wykonane są nogi i podstawa nadaje się do recyklingu
- Taca dolna posiada zintegrowany uchwyt
Inne kolory dostępne na życzenie.
| Głębokość: | 610 mm |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Liczba półek: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | 5501-6 |
| Szerokość: | 460 mm |
| Typ: | WTLK 26 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 460 x 610 x 660 mm |
| Wysokość: | 660 mm |