Wózki, PP
Treść:
1
Numer produktu:
9301502
Informacje dot. produktu "Wózki, PP"
Bezpieczny i łatwy transport składanych i standardowych skrzyń Euro o wym. zewnętrznych 60 x 40 cm. Ciężar 3,3 kg, ładowność 200 kg. Wysokiej jakości, łatwo skręcalne kółka.
| Ciężar: | 3.3 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 400 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Liczba półek: | 1 |
| Materiał: | PP |
| Max. Obciążenie półek: | 200 kg |
| Numer artykułu producenta: | 604000-025 |
| Szerokość: | 600 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 600 x 400 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |