Wózek transportowy, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
6290737
Informacje dot. produktu "Wózek transportowy, stal nierdzewna"
Wózek transportowy wykonany ze stali nierdzewnej. Wytrzymała konstrukcja z dwóch rurowych uchwytów stalowych do pchania o średnicy Ø 25 mm ze spawanymi i wysuwanymi półkami z podwyższonym obrzeżem pomiędzy nimi. Półki ścięte ukośnie na brzegach na 35 mm z płaską i bezpieczną powierzchnią. Podwozie z 4 kółkami obrotowymi, w tym 2 z hamulcem, Ø 125 mm, antystatyczne. Masywny zderzak z tworzywa sztucznego chroni przed uszkodzeniami.
| Specyfikacja | |
| Maks. obciążenie na półkę: | 40 kg |
| Wymiary półki: | 800 x 500 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 895 x 595 x 950 mm |
| Ciężar: | 19 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 595 mm |
| Liczba półek: | 3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Max. Obciążenie półek: | 40 kg |
| Numer artykułu producenta: | SWVARIANTE 8X5/3 |
| Szerokość: | 895 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 895 x 595 x 950 mm |
| Wysokość: | 950 mm |
| Ø Rolki: | 125 mm |