Wózek transportowy do pomieszczeń typu cleanroom, z perforowaną półką
Treść:
1
Numer produktu:
4719743
Informacje dot. produktu "Wózek transportowy do pomieszczeń typu cleanroom, z perforowaną półką"
- Materiał: stal nierdzewna (1.4301 / AISI 304)
- Powierzchnie funkcjonalne w KEK-Finish
- Półki powierzchni z wytłoczonymi otworami (ø 10 mm w siatce 15 x 15 mm) do wspomagania laminarnego przepływu powietrza
- Mocno spawane
- Stabilizowane przez zbrojenie w zależności od konstrukcji i wymiarów
- Kwadratowe profile zamknięte od góry zaślepkami z tworzywa sztucznego
- 4 kółka przewodzące prąd elektryczny, 2 z nich z możliwością zablokowania
| Głębokość: | 600 mm |
|---|---|
| Liczba półek: | 3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 5372298100 |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Typ: | TWV-3-GEL-CLN |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,000 x 600 x 1,000 mm |
| Wysokość: | 1000 mm |