Worki strunowe, LDPE
Treść:
100
Numer produktu:
7602854
Informacje dot. produktu "Worki strunowe, LDPE"
Do przechowywania, zbierania, ochrony i wysyłki próbek i produktów handlowych. Zawartość pozostaje wolna od kurzu.
- Wodoodporność
- Odporność na rozdarcie
- Bezpieczne dla żywności
| Grubość: | 0.05 mm |
|---|---|
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2348-0003 |
| Pojemność nominalna: | 140 ml |
| Szerokość: | 80 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 80 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |