Worki na próbki, sterylne, wolnostojące, Whirl-Pak® Stand-Up Thio-Bags®
Treść:
100
Numer produktu:
6276042
Informacje dot. produktu "Worki na próbki, sterylne, wolnostojące, Whirl-Pak® Stand-Up Thio-Bags®"
Worki na próbki Whirl-Pak®Thio-Bag® przeznaczone są specjalnie do pobierania próbek wody chlorowanej (np. z basenów pływackich). W każdym sterylnym worku znajdują się nietoksyczne i niebędące pożywką tabletki aktywnego tiosiarczanu sodu, neutralizującego chlor podczas pobierania próbki. Worki posiadają zatwierdzenie EPA. Zastępują pojemnik na próbki, oszczędzając czas, koszty składowania i utylizacji, a także przestrzeń magazynową. Zakres temperatur:-210 to 82 °C.
| Grubość: | 0.102 mm |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 82 °C |
| Materiał: | PE |
| Min. odporność na temperaturę: | -210 °C |
| Numer artykułu producenta: | B01601 |
| Odporność na temperaturę: | -210 ... 82 °C |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 115 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 115 x 230 mm |
| Wysokość: | 230 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |