Worki na próbki SteriBag niebieskie, PE, sterylne
Treść:
500
Numer produktu:
4665341
Informacje dot. produktu "Worki na próbki SteriBag niebieskie, PE, sterylne"
Do stosowania w przemyśle spożywczym, paszowym i farmaceutycznym. Aby zapobiec niebezpieczeństwu występowania ciał obcych w produkcji, worki na próbki i zamknięcie do odrywania są w kolorze niebieskim. Dzięki temu jest on bardzo widoczny i może być niezawodnie wykryty za pomocą kontroli wzrokowej.
- Do jednorazowego użytku
- Płynoszczelne
- Wolne od RNaz, DNaz i pirogenów
- Z polem do opisu
- Odpowiednie do stosowania w przemyśle spożywczym
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 5344-7008 |
| Pojemność nominalna: | 650 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 140 x 229 mm |
| Wysokość: | 229 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |