Worki na próbki SteriBag StandUp, PE, sterylne, wolnostojące, z polem na opis
Treść:
250
Numer produktu:
4681019
Informacje dot. produktu "Worki na próbki SteriBag StandUp, PE, sterylne, wolnostojące, z polem na opis"
Przezroczyste, szczelne worki z PE do próbek ciekłych. Do pobierania próbek w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym, medycynie, itp. Worki SteriBag StandUp są stabilne bez umieszczania w statywie. Możliwość postawienia w pionie ułatwia przygotowanie próbki i umieszczenie jej w worku.
- Sterylne, wolne od pirogenów, RNaz i DNaz
- Odporne na przeciekanie
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 5344-0600 |
| Pojemność nominalna: | 600 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 152 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 152 x 229 mm |
| Wysokość: | 229 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |