Worki na próbki, RollBag®, HDPE
Treść:
500
Numer produktu:
4688674
Informacje dot. produktu "Worki na próbki, RollBag®, HDPE"
Sterylne worki do pobierania próbek z zamknięciem na klej do zbierania dowolnych próbek ciekłych i stałych.
- W 100 % wolne od metali
- Wodoodporne, wytrzymałe zamknięcie
- Z polem do opisu
- Pojedyncze, sterylne opakowanie
- Folia z PolySilk®
- Sterylizacja promieniowaniem Gamma
- Bezpieczne dla żywności
| Grubość: | 70 µm |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 45 °C |
| Materiał: | HDPE |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | 145.072 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 45 °C |
| Pojemność nominalna: | 110 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 75 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 75 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |