Worki na próbki, PVDF, z zaworem
Treść:
1
Numer produktu:
6267492
Informacje dot. produktu "Worki na próbki, PVDF, z zaworem"
Worki z folii fluoropolimerowej PVF, o grubości 2 mil (50 µm), wielokrotnego użytku. Worki gazowe Chemware® to ekonomiczne rozwiązanie do analizy gazów obojętnych. Trwałe, zgrzewane szwy zapewniają szczelność podczas pracy. Aplikacje obejmują: pobór próbek tlenku węgla, dwutlenku siarki, siarkowodoru, merkaptanów i radonu. Worki pakowane są indywidualnie. Podczas wykorzystywania ich do próbek ciekłych, worki należy układać na tacy. Nie są odporne na ciśnienie. Niestandardowe rozmiary i konfiguracje worków dostępne na życzenie.
Z mosiężnym (pokrytym niklem) zaworem do węży o śred. wewn. 6,4 mm.
- Elastyczne
- Nie zanieczyszczają próbek
- Do pobierania próbek gazu lub cieczy
- Do przechowywania próbek gazów lub cieczy
| Grubość: | 50 µm |
|---|---|
| Materiał: | PVDF |
| Numer artykułu producenta: | D1075009 |
| Pojemność nominalna: | 0.3 l |
| Szerokość: | 150 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 150 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |