Worki na próbki, FEP, z zaworem
Treść:
1
Numer produktu:
6267486
Informacje dot. produktu "Worki na próbki, FEP, z zaworem"
Worki wykonane z 5 mil (125 µm) folii fluoropolimerowej FEP. Solidne, elastyczne worki zgrzewane ze wszystkich stron, szczelne i odporne chemicznie. Są obojętne na większość chemikaliów i mają niską przepuszczalność, która ogranicza straty próbki. Worki są łatwe w użytkowaniu. Mogą być przechowywane przez czas nieokreślony przed użyciem. Aplikacje obejmują: analizę próbek gazu, pobieranie próbek powietrza z układów wydechowych i kominów, monitoring jakości powietrza i kalibrację instrumentów w tym zakresie. Worki pakowane są indywidualnie.
Z mosiężnym (pokrytym niklem) zaworem do węży o śred. wewn. 6,4 mm.
- Odporne chemicznie
- Elastyczne
- Nie zanieczyszczają próbek
| Grubość: | 125 µm |
|---|---|
| Materiał: | FEP |
| Numer artykułu producenta: | D1075003 |
| Pojemność nominalna: | 4.7 l |
| Szerokość: | 300 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 300 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |