Worki na próbki, FEP, z septum
Treść:
1
Numer produktu:
6267488
Informacje dot. produktu "Worki na próbki, FEP, z septum"
Worki wykonane z 5 mil (125 µm) folii fluoropolimerowej FEP. Solidne, elastyczne worki zgrzewane ze wszystkich stron, szczelne i odporne chemicznie. Są obojętne na większość chemikaliów i mają niską przepuszczalność, która ogranicza straty próbki. Worki są łatwe w użytkowaniu. Mogą być przechowywane przez czas nieokreślony przed użyciem. Aplikacje obejmują: analizę próbek gazu, pobieranie próbek powietrza z układów wydechowych i kominów, monitoring jakości powietrza i kalibrację instrumentów w tym zakresie. Worki pakowane są indywidualnie.
Z korkiem (septum) silikon/PTFE w obudowie polipropylenowej do pobierania próbek za pomocą igły.
- Odporne chemicznie
- Elastyczne
- Nie zanieczyszczają próbek
| Grubość: | 125 µm |
|---|---|
| Materiał: | FEP |
| Numer artykułu producenta: | D1075005 |
| Pojemność nominalna: | 0.5 l |
| Szerokość: | 150 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 150 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |