Worki na odpady biologiczne LLG, PP, z nadrukiem "Biohazard"
Treść:
50
Numer produktu:
9404050
Informacje dot. produktu "Worki na odpady biologiczne LLG, PP, z nadrukiem "Biohazard""
Worki na odpady biologiczne z oznaczeniem "Biohazard". Wykonane z polipropylenu, z bardzo wytrzymałymi uchwytami oraz polem do opisu. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 45 µm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 9404050 |
| Pojemność nominalna: | 12 l |
| Szerokość: | 310 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 310 x 660 mm |
| Wysokość: | 660 mm |
| Ze wskaźnikiem sterylności: | Nie |