Worki na odpady, PP, LLG
Treść:
500
Numer produktu:
9404101
Informacje dot. produktu "Worki na odpady, PP, LLG"
Wykonane z warstwy bardzo mocnego PP, z szerokim szwem na dnie. Służą do przechowywania zanieczyszczonych produktów laboratoryjnych. Podczas sterylizacji w autoklawie worek musi być otwarty. Grubość warstwy: 50 µm.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 50 µm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 9404101 |
| Opakowanie: | 1 x Karton po 500 |
| Pojemność nominalna: | 22 l |
| Szerokość: | 400 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| VP: | 1 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 400 x 780 mm |
| Wysokość: | 780 mm |
| Zawartość VP: | 500 |