Worki na odpady, LDPE
Igefa GmbH & Co.KG
Treść:
1
Numer produktu:
6242226
Informacje dot. produktu "Worki na odpady, LDPE"
- Materiał do recyklingu
- Niebieski
| Grubość: | 80 µm |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2034748 |
| Pojemność nominalna: | 120 l |
| Szerokość: | 700 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 700 x 1,100 mm |
| Wysokość: | 1100 mm |