Worki filtracyjne Whirl-Pak®, PE, sterylne
Treść:
250
Numer produktu:
4681861
Informacje dot. produktu "Worki filtracyjne Whirl-Pak®, PE, sterylne"
Wszystkie worki posiadają ten sam materiał filtracyjny. Worki te posiadają jednak dodatkową trzecią warstwę z PE stanowiącą drobno perforowany filtr. Pozwala ona na oddzielanie cieczy od cząstek stałych w próbce (np. po homogenizacji). Ułatwia to pipetowanie próbki. Średnica otworów w warstwie filtrującej wynosi 0,33 mm, a gęstość otworów wynosi 285 otworów na cm2. Filtr jest uszczelniony na brzegach i na dnie. Próbkę umieszcza się po jednej stronie filtra. Ciecz swobodnie przepływa na druga stronę, a cząstki stałe pozostają. Z polem do opisu. Odporność termiczna od -210 do 82°C.
| Grubość: | 102 µm |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 82 °C |
| Materiał: | PE |
| Min. odporność na temperaturę: | -210 °C |
| Numer artykułu producenta: | B01547 |
| Odporność na temperaturę: | -210 ... 82 °C |
| Pojemność nominalna: | 1627 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 190 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 190 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |