Worki do homogenizatorów, BagSystem® | Typ: BagFilter® Pipet & Roll
Treść:
500
Numer produktu:
4666496
Informacje dot. produktu "Worki do homogenizatorów, BagSystem® | Typ: BagFilter® Pipet & Roll"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 111.720 |
| Opakowanie: | 20 x Opakowanie po 25 |
| Pojemność nominalna: | 400 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 190 mm |
| Typ: | BagFilter® Pipet & Roll |
| VP: | 20 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 190 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Zawartość VP: | 25 |