Worki do biopsji, nylonowe
Epredia Netherlands BV
Treść:
1000
Numer produktu:
4688546
Informacje dot. produktu "Worki do biopsji, nylonowe"
Worki do biopsji wykonane z niebieskiego, antystatycznego nylonu monofilamentowego, który umożliwia optymalną cyrkulację płynu wokół tkanki i zapewnia łatwą identyfikację próbki dzięki niebieskiemu kolorowi.
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Nylon |
| Numer artykułu producenta: | 6774009 |
| Sterylny: | Nie |
| Szerokość: | 45 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 45 x 65 mm |
| Wysokość: | 65 mm |
| Z polem do opisu: | Nie |