Wkraplacze, cylindryczne, z rurką wyrównującą ciśnienie, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
1
Numer produktu:
9012765
Informacje dot. produktu "Wkraplacze, cylindryczne, z rurką wyrównującą ciśnienie, szkło borokrzemowe 3.3"
Cylindryczne, z rurką wyrównującą ciśnienie. Ze szlifem żeńskim NS oraz wymienialnym korkiem z PE. Z kurkiem szklanym. Z kurkiem z PTFE.
| Kształt (rozdzielacze): | Cylindryczny |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Kran PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 04375814 |
| Otwór: | 4.0 mm |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Stożek(i): | NS29/32 |
| Tuleja(e): | NS29/32 |
| UNSPSC: | 41104812 |
| Z wyrównaniem ciśnienia: | Tak |