Wkraplacze, cylindryczne, szkło borokrzemowe 3.3, z kranem PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
9012748
Informacje dot. produktu "Wkraplacze, cylindryczne, szkło borokrzemowe 3.3, z kranem PTFE"
Cylindryczny kształt. Z wymiennym korkiem PE i kurkiem, jak pokazano na rysunku, wraz z elementem mocującym. Skalowany do odczytu przybliżonej objętości.
| Kształt (rozdzielacze): | Cylindryczny |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Kran PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 04172814 |
| Otwór: | 2.5 mm |
| Podziałka: | 1 ml |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Stożek(i): | NS29/32 |
| Tuleja(e): | NS29/32 |
| UNSPSC: | 41104812 |