Wkłady do skrzyń Euronormbox, PP
Treść:
1
Numer produktu:
6274904
Informacje dot. produktu "Wkłady do skrzyń Euronormbox, PP"
Idealnie dopasowane do skrzyń Euronormbox. Kolor szary. Maks. ilość wkładów mieszczącą się w skrzyni opisano w tabeli.
| Dla: | Eurobox |
|---|---|
| Głębokość: | 179 mm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 281809B-000 |
| Opis: | 1/4 podziału |
| Szerokość: | 277 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 88 mm |