Wkłady do naczynek gwintowanych, ND8, wąskie, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
7401066
Informacje dot. produktu "Wkłady do naczynek gwintowanych, ND8, wąskie, LLG"
Wąskie.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 7401066 |
| Pojemność nominalna: | 0.15 ml |
| UNSPSC: | 41-11-57-00 |
| Wersja (Fiolki): | Końcówka, 15 mm |
| Wielkość zamknięcia: | ND8 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 5 x 31 mm |
| Wysokość: | 31 mm |
| Ø: | 5 mm |