Wkłady chłodzące Icecath®
Treść:
12
Numer produktu:
9695007
Informacje dot. produktu "Wkłady chłodzące Icecath®"
Icecatch® to przeznaczone do produktów wrażliwych na temperaturę wkłady chłodzące, dedykowane dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego, spożywczego i medycyny. Wyróżnia je:
Icecatch®-Gel
Icecatch®-Solid
Icecatch®-Solid Insulated 2-8°C
- Pewność przechowywania zapewnia nieruchomy blok chłodziwa
- Możliwość wielokrotnego użycia dzięki mocnej powłoce PA/PE
- Brak toksycznych składników umożliwia utylizację jako odpad komunalny
- Brak ograniczeń w stosowaniu w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym
- Przejście fazowe 0°C
Icecatch®-Gel
- Absorbowanie ciepła przez żel chłodzący w temp. ok. 0°C
- Optymalny stosunek wydajności chłodzenia do ceny
- Wypełnione żelem chłodzącym
Icecatch®-Solid
- Maksymalna stabilność wymiarów dzięki zastosowaniu twardej pianki
- Wypełnione twardą pianką
Icecatch®-Solid Insulated 2-8°C
- Doskonałe połączenie wkładu chłodzącego z systemem opakowaniowym do transportu w temp. od +2 do +8°C
- Maksymalna stabilność wymiarów dzięki zastosowaniu twardej pianki i zintegrowanej warstwy izolacyjnej
- Wypełnione twardą pianką i zintegrowaną warstwą izolacyjną
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| Słowo sygnałowe | Achtung |
| H-Satz | H302 |
| Ciężar: | 1100 g |
|---|---|
| Głębokość: | 190 mm |
| Numer artykułu producenta: | 19-04002 |
| Szerokość: | 280 mm |
| Typ: | Icecatch﹤sup﹥®﹤/sup﹥-Solid Insulated |
| UNSPSC: | 41103025 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 280 x 190 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |