Wkłady chłodzące Freez'Pack®
Treść:
1
Numer produktu:
6802089
Informacje dot. produktu "Wkłady chłodzące Freez'Pack®"
- Skład: woda, karboksymetyloceluloza, biocydy, barwnik błękitny
- Nietoksyczny, dopuszczony do użytku z żywnością
- Możliwość mycia w zmywarce
| Ciężar: | 1100 g |
|---|---|
| Głębokość: | 210 mm |
| Numer artykułu producenta: | 21628ZCL |
| Szerokość: | 255 mm |
| Typ: | Freez'Pack﹤sup﹥®﹤/sup﹥M30 |
| UNSPSC: | 41-10-30-08 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 255 x 210 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |