Wiskozymetry B-ONE PLUS / FIRST PLUS
Treść:
1
Numer produktu:
4659128
Informacje dot. produktu "Wiskozymetry B-ONE PLUS / FIRST PLUS"
Wiskozymetry rotacyjne określają lepkość cieczy przez pomiar zmian momentu obrotowego, przy użyciu różnych wrzecion pomiarowych. Za pomocą B-ONE PLUS można określić czasy pomiarów dla produktów tiksotropowych. Po wprowadzeniu gęstości produktu można również określić lepkość kinematyczną. Wiskozymetry te są stosowane głównie w przemysłach: kosmetycznym, farmaceutycznym, chemicznym oraz w produkcji barwników.
Dostarczane jako samo urządzenie lub z zestawami wrzecion pomiarowych L1-L4 lub R2-R7.
FIRST PLUS dodatkowo z:
Dostarczane jako samo urządzenie lub z zestawami wrzecion pomiarowych L1-L4 lub R2-R7.
- Pomiar z różną prędkością
- Zakres lepkości do 240 000 000 mPas
- Ekran dotykowy 7"
- Różne zestawy wrzecion pomiarowych
- Łatwe w użyciu
- Szeroki zakres zastosowań
- Stabilny statyw
- Wyświetlane parametry: lepkość, prędkość, moment obrotowy, czas pomiaru, geometria pomiaru
- Jednostki lepkości: cp lub mPas
- Język francuski, angielski, rosyjski, hiszpański
FIRST PLUS dodatkowo z:
- Sondą PT100 do dokładnego pomiaru temperatury
- Złączami dla RS232, USB, LAN
- Oprogramowaniem opcjonalnym
| Specyfikacja | |
| Prędk. obrotowa: | 0,3 ... 250 obr./min |
| Zakres momentu obr.: Zakres momentu obr. dla wersji LR: | 0,05 ... 13 mNm od 0,005 do 0,8 mNm |
| Zakres temp. dla FIRST PLUS | -50 ... 300°C |
| Dokładność: | ± 1% pełnej skali |
| Powtarzalność: | ± 0,2% |
| Zakres pomiaru lepkości dla B-ONE PLUS z wrzecionami L1 - L4 / R2 -R7: | 15 ... 22 000 000 mPas / 200 ... 24 000 000 mPas |
| Rozmiary urządzenia (dł. x szer. x wys.): | 180 x 135 x 250 mm |
| Rozmiary statywu (dł. x szer. x wys.): | 280 x 300 x 30 mm |
| Długość pręta: | 500 mm |
| Ciężar: | 6,7 kg |
| Zasilanie: | 90-240 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 6.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Lepkość: | 8 ... 240,000,000 mPa·s |
| Maks. Lepkość: | 240000000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 13 mNm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. prędkość: | 250 1/min |
| Min. Napięcie: | 90 V·AC |
| Min. lepkość: | 8 mPa·s |
| Min. torque: | 0.05 mNm |
| Moment obrotowy: | 0.05 ... 13 mNm |
| Numer artykułu producenta: | N700000 |
| Powtarzalność: | 0,2 % |
| Prędkość: | 0.3 ... 250 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.3 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Temperatura: | -50 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | FIRST PLUS |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Złącza: | RS232, USB, Ethernet |