Wiskozymetr rotacyjny RM 100 przenośny
Treść:
1
Numer produktu:
4678936
Informacje dot. produktu "Wiskozymetr rotacyjny RM 100 przenośny"
Przenośny wiskozymetr rotacyjny jest idealny do pomiarów lepkości farb, powłok, materiałów budowlanych, produktów chemicznych i naftowych oraz do pomiarów lepkości w przemyśle spożywczym, samochodowym i kosmetycznym.
Zakres dostawy: Wiskozymetr, walizka transportowa
- 7" ekran dotykowy
- Możliwość samodzielnego działania przez godzinę
- Możliwość stosowania z podstawką standardową
- Zintegrowana sonda temperatury
- Możliwość podłączenia drukarki
- Kompatybilny z oprogramowaniem RheoTex
Zakres dostawy: Wiskozymetr, walizka transportowa
| Specyfikacje | |
| Zakres prędkości: | 0,3 ... 1500 min-1 (bezstopniowo) |
| Zakres momentu obrotowego: | 0,05 ... 30 mNm |
| Zakres temperatur: | -50 ... 300 °C |
| Dokładność: | ± 1 % |
| Powtarzalność: | ± 0.2 % |
| Interfejs: | RS232, USB |
| Wymiary głowicy pomiarowej (Ø x L): | 85 x 310 mm |
| Wymiary urządzenia (szer. x głęb. x wys.): | 125 x 265 x 65 mm |
| Waga: | 2 kg |
| Zasilanie: | 90 ... 240 VAC, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 260 mm |
| Lepkość: | 200 ... 240,000,000 mPa·s |
| Maks. Lepkość: | 240000000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 30 mNm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Min. Napięcie: | 90 V·AC |
| Min. lepkość: | 200 mPa·s |
| Min. torque: | 0.05 mNm |
| Moment obrotowy: | 0.05 ... 30 mNm |
| Numer artykułu producenta: | T100100 |
| Powtarzalność: | 0,2 % |
| Prędkość: | 0.3 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.3 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Szerokość: | 120 mm |
| Temperatura: | -50 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | RM 100 Portable |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 260 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Złącza: | RS232, USB |