Wirówki mikrolitrowe, mini G
Treść:
1
Numer produktu:
9570480
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, mini G"
Mini wirówki odpowiednie do aplikacji niewymagających dużych prędkości, np. mikrofiltracja lub rozdzielanie komórek. Przezroczysta pokrywa umożliwia kontrolę zawartości. Wirówki mogą być stosowane do probówek PCR i pasków PCR. Ze względów bezpieczeństwa wirówki nie uruchomią się, gdy pokrywa nie jest zamknięta. Pokrywa otwiera się po naciśnięciu przycisku.
- Stała prędkość 6000 obr./min
- Zegar cyfrowy od 1 do 99 min
- Funkcja szybkiego zatrzymania
- Szybkie osiąganie prędkości
- Kompaktowe rozmiary, cicha praca
- Wymiana rotora bez dodatkowych narzędzi
- Łatwa obsługa za pomocą przycisków
| Ciężar: | 1.4 kg |
|---|---|
| Dla naczyń: | 8 x 2,0 ml |
| Głębokość: | 175 mm |
| Maks. Napięcie: | 24 V |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Moc znamionowa: | 12 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003958000 |
| Prędkość: | 6,000 1/min |
| Szerokość: | 155 mm |
| Typ: | IKA® mini G |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 155 x 175 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Zasilanie: | 24 V |
| Z chłodzeniem: | Nie |
| Z timerem: | Tak |