Wirówki mikrolitrowe, Microspin 12
Treść:
1
Numer produktu:
9721003
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, Microspin 12"
Kompaktowe wirówki stołowe z wbudowanym rotorem do 12 x 1,5/2 mL mikroprobówek. Idealne do laboratoriów biomedycznych.
- Zamontowany na stałe aluminiowy rotor kątowy do 12 x 1,5/2 mL mikroprobówek, dostarczany z 12 adapterami do probówek o poj. 0,2 mL i 0,5 mL oraz pokrywą (rotor możliwy do sterylizacji w autoklawie, pokrywa nie)
- Praca czasowa (od 1 do 30 min), automatyczny wyłącznik
- Odpowiednie do pracy w chłodniach, temp. pracy (otoczenia) od 4°C do 25°C
- Metalowe wkładki ochronne wewnątrz pokrywy i obudowy, automatyczny wyłącznik niewyważenia i blokada pokrywy zapewniają bezpieczną pracę
- Stały przepływ powietrza wokół rotora zmniejsza ryzyko przegrzewania się próbek podczas wirowania
- Przejrzysty 2-liniowy wyświetlacz LCD pokazujący aktualne i ustawione wartości czasu, prędkości oraz względne przyspieszenie odśrodkowe (g)
- Przewód o niskim napięciu łatwo mieści się pomiędzy uszczelkami drzwi lodówki
- Kompaktowe, cicha praca
- Zajmuje niewielką powierzchnię na blacie, łatwo ją dopasować do miejsca pracy
| Ciężar: | 3.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 12 x 0,2/0,5/1,5/2 mL mikroprobówek |
| Głębokość: | 240 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. RCF: | 12400 x g |
| Maks. prędkość: | 14500 1/min |
| Moc znamionowa: | 60 W |
| Numer artykułu producenta: | MICROSPIN 12 |
| Prędkość: | 14,500 1/min |
| Szerokość: | 200 mm |
| Typ: | Microspin 12 |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 240 x 125 mm |
| Wysokość: | 125 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Nie |
| Z timerem: | Tak |