Wirówki, CVP-2
Treść:
1
Numer produktu:
6269768
Informacje dot. produktu "Wirówki, CVP-2"
Użyteczne do płytek PCR, bez potrzeby użycia dodatkowych akcesoriów. CVP-2 oferują 3 urządzenia w jednym: wirówkę z wytrząsarką typu "vortex", wirówkę do płytek PCR i wytrząsarkę do płytek PCR.
- Wirówka i wytrząsarka typu "vortex" połączone w celu znacznego zaoszczędzenia czasu
- Niezależne minutniki wirówki i wytrząsarki z ponad 999 cyklami
- Regulacja obrotów lub 4 programowalne ustawienia wstępne
- Możliwość konsekwentnego przygotowania do 192 próbek w sposób ciągły
| Ciężar: | 6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 350 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 245 x g |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 24 W |
| Numer artykułu producenta: | CVP-2 |
| Prędkość: | 300 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 300 1/min |
| Szerokość: | 285 mm |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 285 x 350 x 190 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |