Wiper Bowl® Polytex®
Treść:
1
Numer produktu:
7673365
Informacje dot. produktu "Wiper Bowl® Polytex®"
- Wysokiej jakości chusteczki, miękkie i lekko ścierne po obu stronach
- Rozpuszczają ciężkie smary, zacieki, kleje, olej, smołę, węgiel drzewny itp.
- Szczególnie przyjazne dla skóry
- Łatwe odrywanie ściereczki dzięki perforacji
| Długość: | 25 cm |
|---|---|
| Forma dostawy: | Ścierki na rolce. z perforacją |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 50130-001 |
| Opakowanie: | 1 x Wiaderko po 72 pcs |
| Szerokość: | 25 cm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 1 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 25 x 25 cm |
| Zawartość VP: | 72 pcs |