Wielostanowiskowe mieszadło magnetyczne z grzaniem Multi-HS digital
Treść:
1
Numer produktu:
4678195
Informacje dot. produktu "Wielostanowiskowe mieszadło magnetyczne z grzaniem Multi-HS digital"
Do synchronicznego mieszania i podgrzewania w jednorodnych temperaturach do 120 °C.
- Płyta CerAlTop™ - łatwe czyszczenie i maksymalna odporność
- Bezszczotkowy silnik gwarantuje stałą prędkość
- Technologia SpeedServo™ utrzymuje stałą prędkość przy zmianie lepkości medium
- Cyfrowy wyświetlacz prędkości i temperatury
- Aluminiowa płyta grzejna z powłoką ceramiczną
- Cyfrowy interfejs z ikonami
- Zintegrowany timer
- Programowalne automatyczne odwrócenie kierunku mieszania
- Ostrzeżenie o gorącej płycie, gdy temperatura płyty przekracza 50 °C
- Funkcja blokady zapobiega niezamierzonym zmianom
- Maks. temperatura medium 70 °C (w zależności od naczynia)
| Ciężar: | 4700 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 550 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 432 mm |
| Liczba punktów mieszania: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 1000 1/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 120 °C |
| Moc cieplna: | 600 W |
| Moc znamionowa: | 620 W |
| Numer artykułu producenta: | F20500530 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 400 ml |
| Odległość między punktami mieszania: | 100 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Aluminium/ceramika |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 223 x 432 mm |
| Prędkość: | 100 ... 1,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 240 cm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 223 mm |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 120 °C |
| Typ: | Multi-HS 6 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 550 x 65 mm |
| Wysokość: | 65 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Nie |
| Z timerem: | Tak |