Wielostanowiskowe mieszadło magnetyczne AMI 4, podświetlane
Treść:
1
Numer produktu:
4666685
Informacje dot. produktu "Wielostanowiskowe mieszadło magnetyczne AMI 4, podświetlane"
Wielostanowiskowe mieszadło magnetyczne z podświetlaniem. Odpowiednie dla objętości mieszania do 5 l na stanowisko. Z powlekaną epoksydowo metalową obudową zabezpieczającą przed rozlaniem cieczy.
- 4 stanowiska mieszania
- Łagodny rozruch
- Podświetlane stanowiska mieszania
- Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej do 1100 min-1
- Niskie
| Ciężar: | 4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 270 mm |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Liczba punktów mieszania: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 1100 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 5 W |
| Numer artykułu producenta: | F204A0168 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 5 l |
| Odległość między punktami mieszania: | 150 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Metal/Epoksyd |
| Prędkość: | 1,100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 600 mm |
| Typ: | AMI 4 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 600 x 270 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |