Wielostanowiskowe mieszadła magnetyczne MULTISTIRRER Digital
Treść:
1
Numer produktu:
4666681
Informacje dot. produktu "Wielostanowiskowe mieszadła magnetyczne MULTISTIRRER Digital"
Z powlekaną epoksydowo, solidną stalową obudową i płytą ze stali nierdzewnej dla ochrony przed wyciekającymi cieczami. Jasny wyświetlacz LED do dokładnego monitorowania prędkości obrotowej i zegar sterujący pracą bez nadzoru. Idealny do miareczkowania, mikrobiologii i biochemii.
- Urządzenie pozostaje zimne nawet podczas pracy w trybie ciągłym
- Synchroniczna prędkość obrotowa wszystkich pozycji mieszania
- Regulowana, sterowana czasowo funkcja automatycznego odwracania kierunku obrotów
- Kompensacja momentu obrotowego w celu utrzymania stałej prędkości obrotowej w przypadku zmian lepkości
- Łagodny rozruch
- Elektroniczna regulacja prędkości
- Regulowana prędkość w 10 min-1 stopniach
- Nadaje się również do stosowania z łaźniami wodnymi
- Lekkie
| Ciężar: | 1750 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 370 mm |
| Liczba punktów mieszania: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Materiał obudowy: | Metal/Epoksyd |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | F203A0179 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 400 ml |
| Odległość między punktami mieszania: | 100 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Prędkość: | 80 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 80 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 230 mm |
| Typ: | MULTISTIRRER Digital 6 |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 230 x 370 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 85 mm |