Wielopozycyjne mieszadła magnetyczne MULTISTIRRER
Treść:
1
Numer produktu:
4664810
Informacje dot. produktu "Wielopozycyjne mieszadła magnetyczne MULTISTIRRER"
Z malowaną farbą epoksydową, solidną stalową obudową i płytą montażową ze stali nierdzewnej dla ochrony przed wyciekającymi cieczami. Idealny do miareczkowania, mikrobiologii i biochemii.
- Urządzenie pozostaje zimne nawet przy ciągłym użytkowaniu
- Kompensacja momentu obrotowego w celu utrzymania stałej prędkości obrotowej w przypadku zmian lepkości
- Delikatny rozruch w celu uniknięcia rozlania się płynu
- Jasna płyta magnetyczna
- Elektroniczna regulacja prędkości
- Nadaje się również do stosowania z łaźniami wodnymi
- Niewielka waga
| Ciężar: | 2100 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 370 mm |
| Liczba punktów mieszania: | 15 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Materiał obudowy: | Metal/Epoksyd |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | F203A0178 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 250 ml |
| Odległość między punktami mieszania: | 74 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Prędkość: | 80 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 80 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 230 mm |
| Typ: | MULTISTIRRER 15 |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 230 x 370 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 64 mm |