Wielofunkcyjny olej 5-56 + PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
6312049
Informacje dot. produktu "Wielofunkcyjny olej 5-56 + PTFE"
Wielofunkcyjny olej z PTFE do natłuszczania, rozluźniania, czyszczenia i ochrony. Zapewnia stałą ochronę przed zużyciem, wysoką zdolność absorpcji ciśnienia i niezawodne smarowanie nawet w ekstremalnych warunkach. Pozwala na natryskiwanie powierzchniowe lub punktowe.
- Wysokiej jakości olej mechaniczny
- Wolny od silikonu
- Zakres temperatur: od -50 do 150°C
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | ![]() |
| Słowo sygnałowe | Achtung |
| H-Satz | H223, H229 |
| UNNR | 1950 |
| Bez silikonu: | Tak |
|---|---|
| GHS: | GHS02 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 150 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1032538 |
| Odporność na temperaturę: | -50 ... 150 °C |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
