: Wide neck can 200 ml, square PVC brown transparent
Treść:
1
Numer produktu:
6311860
Informacje dot. produktu ": Wide neck can 200 ml, square PVC brown transparent"
| Głębokość: | 59 mm |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | 0356-0200 |
| Pojemność nominalna: | 200 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 59 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 59 x 59 x 91 mm |
| Wysokość: | 91 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 41 mm |